Arvid Andersson oljemålning älgar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, Arvid (född 1934): Älgar i skogslandskap, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 81x65 cm

280336

2014-11-27