Arvid Andersson oljemålning räv
2014-11-27
280338
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Arvid (född 1934): Räv i skogslandskap, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 61x38 cm