Bord med marmor

Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor
Bord med marmor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1980-tal, fasetterad glasskiva på marmorunderrede, förkromad ställning, höjd 75, 160x90 cm

Marmorunderrede med nagg, skiva med repor

280346

2014-11-27