Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose, ca 29x21 cm
Obetydligt dekorslitage
280347
2014-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här