Fat exportporslin famille rose 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose, ca 29x21 cm

Obetydligt dekorslitage

280347

2014-11-27