Lampor Fagerhult

Lampor Fagerhult
Lampor Fagerhult
Lampor Fagerhult
Lampor Fagerhult

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA och GOLVLAMPA, Fagerhult, 1960/70-tal, kupor i vit plast, golvlampans höjd ca 132 cm

Slitage

280358

2014-11-27