Fartygsmodell Danmark

Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark
Fartygsmodell Danmark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FARTYGSMODELL, danska tremastade fullriggaren "Danmark", 1900-talets senare del, bemålad, i monter med träram, monterns höjd 64, 105x31 cm

Montern med skador, ett glas saknas

280362

2014-11-27