P A Pehrsson oljemålning fiskande pojke

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Fiskande pojke vid strandkanten, signerad PA Persson, olja på duk, 90x70 cm

Mindre fläckar i övre hörnet

280367

2014-11-27