Klubbat för:
7 800 SEK
6 000 SEK
MONOYER, Jean-Baptiste, hans efterföljare (1700-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, fragment av större tavla, 28x32 cm
Krackeleringar, färgbortfall
280369
2014-11-28