Jean-Baptiste Monoyer hans efterföljare olja

Klubbat för:

7 800 SEK

6 000 SEK

MONOYER, Jean-Baptiste, hans efterföljare (1700-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, fragment av större tavla, 28x32 cm

Krackeleringar, färgbortfall

280369

2014-11-28