Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Strandskata, signerad Lars Jonsson, HC 15/35, färglitografi, ca 29x40 cm

280395

2014-11-27