Fåglarna Fenix Lisa Larson

Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson
Fåglarna Fenix Lisa Larson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURINER, 2 st., Lisa Larson, "Fingal", ur serien "Fåglarna Fenix", signerade Lisa L., K-studion, Gustavsberg, Sweden, delvis förgylld samt bronserad dekor, höjd ca 20 cm

Märke

280408

2014-11-27