Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FIGURINER, 2 st., Lisa Larson, "Fingal", ur serien "Fåglarna Fenix", signerade Lisa L., K-studion, Gustavsberg, Sweden, delvis förgylld samt bronserad dekor, höjd ca 20 cm
Märke
280408
2014-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här