Matbord Obelisk Jonas Bohlin

Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Obelisk Jonas Bohlin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Jonas Bohlin, ur serien "Obelisk", formgivet år 1991, skiva i vitlaserad ask, rödlackerade ben, höjd 75, 170x90 cm

Slitage, smärre skador

280421

2014-11-27