Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, med slag, bemålat, halvmåneformade slag, låda i sarg, kopplade ben, höjd 73, 97x55(187 cm utfällt) cm

Färgbortfall, slitage

280424

2014-11-27