Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, 5 lådor, bemålad i grått, beslag i mässing, skuren dekor med bl a kanneleringar, höjd 111, 50x102 cm

Senare bemålad samt omarbetad

280426

2014-11-27