Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets senare del, fanerat i mahogny, rund vikbar skiva, pelarfot med avslut i form av lejontassar hjultrissor, höjd 74, diameter 130 cm

Ytskador

280429

2014-11-28