Wiktor Korecki oljemålning
2014-11-27
280432
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KORECKI, Wiktor (1890-1980): Vinterlandskap i skymning, signerad Wiktor Korecki, olja på duk, ca 62x93 cm