Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1800-tal, England, fanérad i mahogny, intarsiadekor, skåpsdörrar och lådor, beslag i mässing, höjd 92, 182x62 cm
Sprickor, slitage, ytskador
280443
2014-11-28