Engelskt sideboard

Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard
Engelskt sideboard

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1800-tal, England, fanérad i mahogny, intarsiadekor, skåpsdörrar och lådor, beslag i mässing, höjd 92, 182x62 cm

Sprickor, slitage, ytskador

280443

2014-11-28