Maurice Briard oljemålning
2014-11-27
280447
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRIARD, Maurice (1887-?): "Femme a la toilette", olja på duk, signerad B Maurice, 73x50 cm
Retuscher, tryckskada, krackeleringar, mindre hål samt smärre färgbortfall