Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Tempelberget", monogramsignerad och daterad TR 64, olja på pannå, 34x45 cm

280452

2014-11-27