Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅBERG, Bengt (född 1941): "Jordbrukaren", signerad och daterad Bengt Åberg, atergo signerad och daterad 82, olja på duk, 55x46 cm

280464

2014-11-27