Kinesisk vas 1800-tal sen Qing

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i relief samt emaljfärger med motiv av antikviteter och blommor, höjd 41 cm

Nagg vid mynning samt sidan

280522

2014-11-28