Alabasterskål

Alabasterskål
Alabasterskål
Alabasterskål
Alabasterskål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, alabaster, 1900-talets första del, skuren dekor med motiv fiskar och frukter,

Omfattande lagningar

280531

2014-11-28