Klaffbord
2014-11-28
280547
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLAFFBORD, Karl Johan, fanérad med mahogny, träskuren och förgylld dekor, mässingsbeslag, höjd 73, 95x69 cm
Slitage, fanérskador