Japansk pilbåge

Japansk pilbåge
Japansk pilbåge
Japansk pilbåge
Japansk pilbåge
Japansk pilbåge
Japansk pilbåge

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PILBÅGE, Japan, 1800-tal, bemålad i rött och svart, bambu och gräs, längd 185 cm

Smärre lagningar, dekor saknas, ände med spricka

280549

2014-11-28