Urna med hänklar Rörstrand

Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand
Urna med hänklar Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med hänklar, 1900-tal, Rörstrand, dekor i blå glasyr av blommor, hänklar i form av delfiner, märkt KY, höjd ca 43 cm

Ytliga krackeleringar

280561

2014-11-28