Sminkbord med tillhörande pall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, med uppfällbar spegel, PALL, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, höjd ca 69, 100x48 cm

Bruksslitage

280565

2014-11-28