Hans Agne Jacobsson taklampa grön plåt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JACOBSSON, takarmatur, Markaryd AB, grön plåt, höjd 28, diameter 60 cm

Slitage, repor

280573

2014-11-28