Serveringsvagn i teak Ekström
2014-11-28
280577
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, "Thea", design Yngve Ekström, 1960-tal, teak och ek, skriva delvis klädd i svart laminat, på gummiklädda hjul, höjd 63, 43x100 cm
Uttorkade hjul med tryckskador, ytskador, vattenringar