Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASARELY, Victor (Österrike/Ungern, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely 73/150, färgetsning, 59,5x43 cm, oramad

Ställvis något blekt

280579

2014-12-08