Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASARELY, Victor (Österrike/Ungern, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely 73/150, färgetsning, 59,5x43 cm, oramad
Ställvis något blekt
280579
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här