Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-70-tal, "Modello Depositato", Italien, etikettmärkta Depositato Made in Italy, ransparent bruntonat plexiglas på förkromad benställning, fällbara
Bruksslitage, repor
280582
2014-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här