Stolar Modello Depositato Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1960-70-tal, "Modello Depositato", Italien, etikettmärkta Depositato Made in Italy, ransparent bruntonat plexiglas på förkromad benställning, fällbara

Bruksslitage, repor

280582

2014-11-28