Mats Åkerman litografi
2014-11-28
280606
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅKERMAN, Mats (född 1956): Tablå, signerad och daterad Mats Åkerman -04, 47/240, färglitografi, bladmått 37,5x51 cm