Mats Åkerman litografi

Mats Åkerman litografi
Mats Åkerman litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKERMAN, Mats (född 1956): Tablå, signerad och daterad Mats Åkerman -04, 47/240, färglitografi, bladmått 37,5x51 cm

280606

2014-11-28