Mats Åkerman litografi

Mats Åkerman litografi
Mats Åkerman litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKERMAN, Mats (samtida): "Historiens början", signerad Mats Åkerman 2014, 30/90, färglitografi, mått 52x42 cm, oramad

280608

2014-11-28