Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKERMAN, Mats (samtida): "Historiens början", signerad Mats Åkerman 2014, 30/90, färglitografi, mått 52x42 cm, oramad
280608
2014-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här