Makode Linde litografi

Makode Linde litografi
Makode Linde litografi
Makode Linde litografi
Makode Linde litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDE, Makode (samtida): Hästar, signerad och numrerad Makode 106/165, färglitografi, 40x29 cm, oramad

280612

2014-11-30