Reliefer 1800-tal

Reliefer 1800-tal
Reliefer 1800-tal
Reliefer 1800-tal
Reliefer 1800-tal
Reliefer 1800-tal
Reliefer 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIEFER, 2 st, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, föreställande Christoffer Columbus resa respektive Napoleon, ramade, a tergo med äldre etiketter, ramarnas innermått ca 11x16 cm

280620

2014-11-29