Bror Hjorth litografi

Bror Hjorth litografi
Bror Hjorth litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HJORTH, Bror (1894-1966): Pingstmarschen 1963, färglitografi, signerad Bror Hjorth, numrerad 90/100, ca 52x42 cm, oramad

Kuntoraportti

280623

Päivämäärä:

2014-11-28