Bror Hjorth litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HJORTH, Bror (1894-1966): Pingstmarschen 1963, färglitografi, signerad Bror Hjorth, numrerad 90/100, ca 52x42 cm, oramad
Kuntoraportti
280623
Päivämäärä:
2014-11-28