Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (2) "Sommarnatt" samt figurmotiv, signerade och daterade Gösta Gustavson -1971 resp 1968, olja på pannå samt akvarell, 18x25 resp 9,5x13 cm
Krackeleringar
280628
2014-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här