Gösta Gustavsson

Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (2) "Sommarnatt" samt figurmotiv, signerade och daterade Gösta Gustavson -1971 resp 1968, olja på pannå samt akvarell, 18x25 resp 9,5x13 cm

Krackeleringar

280628

2014-11-28