Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (2) Vintermotiv samt stilleben, signerade och daterade Gösta Gustavson 1971 resp 1969, olja på pannå, diameter ca 17 respektive 9,5x16 cm
280630
2014-11-28