Gösta Gustavsson

Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (2) Vintermotiv samt stilleben, signerade och daterade Gösta Gustavson 1971 resp 1969, olja på pannå, diameter ca 17 respektive 9,5x16 cm

280630

2014-11-28