Stolpskänk 1800-tal

Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal
Stolpskänk 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLPSKÄNK, 1800-tal, med äldre delar, betsad, höjd ca 188, 173x65 cm

Lösa delar medföljer, delar sknas, skador

280639

2014-11-29