Sonnenstern tre färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (3) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 56x79 cm, oramade

280641

2014-11-28