Berggren oljemålning

Berggren oljemålning
Berggren oljemålning
Berggren oljemålning
Berggren oljemålning
Berggren oljemålning
Berggren oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGGREN, L.: Hundporträtt, signerad L. Berggren, olja på duk, ca 41x49 cm

Skada

280642

2014-11-28