Astrid Sylwan färgetsning
2014-11-28
280643
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SYLWAN, Astrid (född 1970): Komposition, signerad Sylwan e.a., färgetsning, 53,5x50 cm, bladstorlek 71x60 cm, oramad