Astrid Sylwan färgetsning

Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SYLWAN, Astrid (född 1970): Komposition, signerad Sylwan e.a., färgetsning, 53,5x50 cm, bladstorlek 71x60 cm, oramad

280643

2014-11-28