Serge Charchoune färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARCHOUNE, Serge (1888-1975): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad Serge Charchoune 32/75, 41x41 cm bladstorlek 65x48 cm, oramad

280648

2014-11-28