Bengt Bosshammar oljemålning

Bengt Bosshammar oljemålning
Bengt Bosshammar oljemålning
Bengt Bosshammar oljemålning
Bengt Bosshammar oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOSSHAMMAR, Bengt (1922-2012): Upplagd eka på Öland, olja på pannå, signerad Bosshammar 82, 33x45 cm

280659

2014-11-29