Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, 1920-tal, björk, 145, 163x36 cm, nyckel finns
Skador, delar av spröjs saknas
280660
2014-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här