Bordslyster i gustaviansk stil
2014-11-28
280669
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLYSTER, 1900-talets början, gustaviansk stil, för två ljus, höjd 45 cm
Bruksslitage