Bordslyster i gustaviansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLYSTER, 1900-talets början, gustaviansk stil, för två ljus, höjd 45 cm

Bruksslitage

280669

2014-11-28