Spegel med fasettslipat glas

Spegel med fasettslipat glas
Spegel med fasettslipat glas

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, omkring 1900, bronserad, fasettslipat glas, höjd 114x65 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar

280675

2014-11-29