Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, omkring 1900, bronserad, fasettslipat glas, höjd 114x65 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
280675
2014-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner