Spegel med konsolbord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, svensk empire, förgylld, dekor i pastellage, spegelns mått ca 280x96, bordetsmått höjd 83, 86x35 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Pastellagebortfall, folieringen med fläckar, saknar fotplatta
280697
2014-11-29