Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, svensk empire, förgylld, dekor i pastellage, spegelns mått ca 280x96, bordetsmått höjd 83, 86x35 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Pastellagebortfall, folieringen med fläckar, saknar fotplatta

280697

2014-11-29