Spegel med konsolbord
2014-11-29
280697
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SPEGEL, med KONSOLBORD, svensk empire, förgylld, dekor i pastellage, spegelns mått ca 280x96, bordetsmått höjd 83, 86x35 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Pastellagebortfall, folieringen med fläckar, saknar fotplatta