Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUERIDON, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, skuren dekor och pastellage, höjd ca 147 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Omarbetad
280698
2014-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här