Draperier Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DRAPERIER, 1 par, möjligen vävt hos Märta Måås-Fjetterström, inplock på linnebotten, mönstret formgivet av Annie Frykholm, "Buketter", ca 245x115 cm

Skador och lagningar

280706

2014-11-29