Carl Brandt olja på duk
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BRANDT, Carl (1852-1930): Solnedgång, signerad C Brandt, olja på duk, 64,5x93 cm
Kuntoraportti
280733
Päivämäärä:
2014-12-06